Jaunākās ziņas

Jaunākie komentāri

Arhīvi

Kategorijas

Meta

KĀ IEKĀRTOT SAVU MĀJU UN PAGALMU AR KOKAPSTRĀDES MATERIĀLIEM?

Latvijas kokapstrādes meistaru radītos darbus novērtē ne tikai pie mums, bet arī ārzemēs. Kokapstrādes produkti ir viena no lielākajām eksporta precēm no Latvijas, tādēļ, piedāvājumā ir iespējams atrast visu, sākot ar suvenīriem un beidzot ar mēbelēm, pirtīm un pat rotaļu laukumiem. Sava pagalma vai dārza labiekārtošanā ar vien biežāk izvēlas izmantot dažādus Latvijā ražotus kokapstrādes produktus.

Piedāvājums ir gana plašs – sākot ar suņu būdām un lapenēm un beidzot ar terasēm, bērnu laukumiem un karkasa mājām(vairāk skatīt te – https://vud.lv/produkti/karkasa-majas/). Modernu un tirgū pieprasītu kokapstrādes preču ražošana ir normāla prakse jebkuram mūsdienīgam uzņēmumam arī Latvijā.

KĀ TIEK KOMPLEKTĒTI BĒRNU LAUKUMI PĒC PASŪTĪJUMA?

Bērnu rotaļu laukumi var kalpot ne tikai kā praktisks un lielisks apkārtnes labiekārtošanas veids, bet arī kā dāvana. Visi ražotie rotaļu laukumi atbilst drošības noteikumiem un tiek veidoti pēc klienta vēlmēm. Pasūtītājs nosaka to, kā izskatīsies rotaļu laukums. Vizuālajam noformējumam iespējams izvēlēties dažādus individuālus risinājumus. Cena ir atkarīga no rotaļu laukuma komplektācijas. Cenas ir no viena līdz diviem ar pusi tūkstošiem eiro, kas šāda veida koka konstrukcijai ir adekvāta. Smilšu kastes, dažādas šūpoles, slidkalniņi, rāpšanās sienas un atrakcijas pēc īpaša pasūtījum – šo visu ir iespējams iekļaut laukuma komplektācijā. Ar meistariem ir iespējams vienoties arī par citiem atrakciju veidiem, kas balstīti uz klientu vēlmēm. Ieguldītā darba rezultātus novērtēs ik viens – kā liels, tā mazs!

MOBILĀS PIRTIS UN KUBLI – MŪSDIENU RISINĀJUMS SENAJIEM RITUĀLIEM

Senlatviešu pirtī iešanas tradīcijas joprojām ciena daudzi, tādēļ pirtis un pirts kubli ir populārs pasūtījumu veids. No egles koka veidotas pirts mājiņas ir apaļas vai ovālas. Saprotams, ka visi pasūtījumi tiek veidoti, saskaņojot ar klientu. Svētkos un nedēļas nogalēs pirtis un kubli ir lielisks atpūtas veids ikvienā ģimenē un draugu lokā. Pirts forma un izmērs spēlē lielu lomu tajā, cik ātri uzsilst un atdziest pati pirts telpa. Saprotams, ka ik viens vēlas pirts telpu uzturēt noteiktā temperatūrā maksimāli ilgi. Pēc saspringtas un grūtas darba dienas, viens no labākajiem relaksācijas veidiem ir relaksācija kublā. Šādi brīvo laiku iespējams pavadīt gan ar draugiem, gan ģimeni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *