Jaunākās ziņas

Jaunākie komentāri

Arhīvi

Kategorijas

Meta

GAUMĪGAS SUDRABA ROTAS TAVAM SKAISTUMAM

Dažāda veida juvelierizstrādājumi vienmēr ir bijuši dāmu vājība jebkurā vēstures laika posmā. Līdztekus tam, ka rotas papildina koptēlu, tās ir arī lieliska investīcija. Ļoti daudzi izvēlas ikdienā valkāt dažādas rotaslietas, jo tās lieliski papildina koptēlu. Juvelieris ir profesija, kas ikdienā strādā ar dažādiem dārgmetāliem un dārgakmeņiem, lai radītu skaistas rotaslietas. Prasmīgam amata meistaram problēmas nesagādās arī rotu pielāgošana vai pat labošana nepieciešamības gadījumā.

Lai rotas lietas kalpotu gana ilgi un nezaudētu savas fiziskās īpašības, ir svarīgi tās pareizi lietot un kopt. Šādi noteikumi ir attiecināmi uz jebkāda veida dārgmetālu izstrādājumiem, neatkarīgi no tā vai tajos ir arī dārgakmeņi vai pusdārgakmeņi. Kvalitatīvas rotas ne tikai ilgi kalpos, bet izskatīsies gana gaumīgi pie jebkura tērpa un jebkurā dzīves situācijā.

KĀDAS IR LATVIJĀ PIEPRASĪTĀKĀS ROTASLIETAS?

Dažādas kaklarotas, sudraba auskari un gredzeni ir populārākie rotaslietu veidi mūsu platuma grādos. Sudrabs ir populārākais no dārgmetāliem, ko izvēlas gan sievietes, gan vīrieši. Sudraba askētiskās un gaumīgās īpašības vienmēr ir bijušas aktuālas reizēs, kad jāizvēlas rotaslietas sev vai dāvanai. Sudraba rotas var būt arī rokas sprādzes, kājas sprādzes, dažādi kuloni un cita veida juvelierizstrādājumi. Gaumīgas un elegantas rotaslietas ir iespējams iegādāties kā dāmām, tā kungiem. Gredzeni un kuloni var būt ne tikai interesantas formas, bet arī ar dažādiem pusdārgakmeņu un dārgakmeņu akcentiem, kā arī tajās var tikt iestrādāts, piemēram, ļoti skaists jūras izskalots stikliņš, kas radīs lielisku kopējo kompozīciju.

KĀ IZVAIRĪTIES NO METĀLA DEFORMĒŠANĀS?

Pareiza rotu kopšana paildzina to kalpošanas laiku un tās nav nepieciešams nest remontēt. Interesants ir piedāvājums savu esošo, nolietoto un apnikušo rotu pārkausēšana jaunās. Nereti klientiem interesē opcija par izmēru samazināšanu vai gluži otrādi – palielināšu, respektīvi, rotu pārveidošanu un pielāgošanu. Ir dažādi rotaslietu un dārgmetālu kopšanas līdzekļi, ar kuriem profilakses nolūkos rotas var tīrīt mājās arī mājas apstākļos, taču noteikti, laiku pa laikam, rotu apkopi un pielāgošanu, īpaši tādēļ, ka sudrabs ir mīksts metāls, der veikt pie profesionāļa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *