Jaunākās ziņas

Jaunākie komentāri

Arhīvi

Kategorijas

Meta

VISS NEPIECIEŠAMAIS HOKEJA SPĒLĒŠANAI

Hokejs obligāti šķiet latviešu nacionālais sporta veids. Ne velti Pasaules Čempionāts hokejā ir viens no Latvijā gaidītākajiem un arī skatītākajiem notikumiem. Kārtīgs hokeja cienītājs ne vien apmeklē spēles sporta arēnās un skatās tās TV ekrānos, bet labprāt arī pats šad tad padzenā ripu pa ledu.

Tā pat arī ļoti daudz vecāku izvēlas savus bērnus sūtīt hokeja treniņos. Lai veiksmīgi varētu piedalīties šādās sportiskās aktivitātēs, visādā ziņā vajadzīgs piemērots ekipējums, jo ar šortiem un T kreklu un sporta apaviem kā, piem., spēlējot futbolu, būs par maz. Piemērotu inventāru hokeja spēlēšanai ir opcija iegādāt dažādos speciālos sporta veikalos, kuros sev piemērotus aksesuārus atradīs gan vīri, gan sievietes.

KO VAR SAGĀDĀT PRIEKŠ HOKEJA SPĒLĒŠANAS?
Hokeja speles piederumi ir daudz un dažādi. Pirmais, kas nāk prātā, visādā ziņā ir hokeja slidas, hokeja nūjas un hokeja ķiveres. Katrs, kurš kaut reizi mūžā ir slidojis uz ledus, zina, ka slidas hokejam atšķiras no tām slidām, kas domātas daiļslidošanai, tāpēc nepieciešams nopirkt piemērotu inventāru. Hokeja formas ir vēl viena inventāra pozīcija, kurai ir liela loma, jo hokejs tomēr ir komandas sporta spēle. Hokeja aizsargi ir ļoti svarīga nepieciešamība, jo hokejā daudz ko izsaka ātra slidošana uz slidīgas virsmas, un reizi pa reizei tomēr nāksies arī nokrist. Ja hokejā ir vēlme būt par vārtu sargu, tad nepieciešams piemērots inventārs, kas sevī ietver arī plecu un arī kāju sargus, ķērājus un arī pielāgotu ķiveri. Specializētajos veikalos ir iespējams sagādāt ne tikai inventāru, bet arī dažādus hokeja treniņiem paredzētus atribūtus. Slidošanas sporta veikalos ir iespējams iegādāt arī visu nepieciešamo inline, jeb skrituļslidošanai gan amatieriem, gan profesionāļiem.

KUR IEGĀDĀTIES LABĀK – VEIKALĀ UZ VIETAS VAI TIEŠSAISTĒ?
Visu hokeja spēlēšanai nepieciešamo ir iespējams sagādāt gan sporta veikalos uz vietas, gan online. Lai arī iepirkšanās online šķiet ērtāka, iegādājoties sev hokeja spēlēšanai nepieciešamo ekipējumu, ir atsevišķas pozīcijas, ko labāk nopirkt veikalā uz vietas, kur ir opcija tos uzmērīt un piemeklēt atbilstošāko. Visādā ziņā viena no šādām pozīcijām ir piemērotu hokeja slidu iegādāšanās. Ir nozīmīgi lai slidas derētu kā uzlietas, jo tas nodrošina labāku kustēšanos uz ledus un pasargā no traumām. Arī aizsargelementu – ķiveres, cimdu, spenzūras, plecu un kāju, mērīšana ir ārkārtīgi nozīmīga. Piemērots ekipējums nodrošina labākas un kvalitatīvākas kustības uz ledus un spēlēšanu kopumā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *