Jaunākās ziņas

Jaunākie komentāri

Arhīvi

Kategorijas

Meta

KĀ IZVĒLĒTIES LOGUS SAVAM MĀJOKLIM?

Vai esat redzējuši kādu māju, kurai nav logu? Protams, ka nē, tādēļ ir svarīgi jebkurai ēkai atrast piemērotāko risinājumu logu instalācijai gan formas, gan materiālu ziņā. Dzīvojot 21.gadsimtā ir daudz un dažādu risinājumu tam, kā iebūvēt logus, gan formu un izmēru, gan materiālu ziņā. Klienti vēlas izmantot dažāda materiāla logus savos mājokļos un mūsu pienākums ir nodrošināt un piepildīt klientu vēlmes. Pēc popularitātes logus var iedalīt trīs lielās kategorijās – pvc logi, koka logi un alumīnija logi. Pareiza logu instalācija mājās, nodrošina kvalitatīvu un drošu ventilāciju, mazina kondensāta uzkrāšanos un novērš pelējuma rašanos.

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES PLASTMASAS LOGUS?
Populārākā izvēle klientu vidū, kad ir runa par logu iebūvēšanu vai nomaiņu, ir plastmasas logi. Tie kļuva populāri deviņdesmito gadu beigās un divtūkstoš gadu sākumā, kad plastmasas logi bija turīgu cilvēku majokļos, taču mūsdienās, tie ir kļuvuši par populārāko risinājumu ikvienam. Tos uzstāda gan dzivojamām, gan saimniecības telpām, tie ir pieejami dažādos izmēros un formās, ar un bez vērtnēm, kā arī populāras līdz ar to ir šāda paša tipa durvis balkoniem, lodžijām un izejām uz pagalmu. PVC logi savu kvalitāti nodrošina ne tikai ar iebūvēto sistēmu, bet arī furnitūru, palodzēm, stikla kvalitāti un citiem rādītājiem.

KUR IEGĀDĀTIES KOKA LOGUS?
Lai arī divtūkstoš gadu sākumā plastmasas logi sāka slavas gājienu Latvijā, koka logi nav palikuši aizmirstībā, pie tam, tie sāk palēnām atgriezties un lieliski iekļaujas mūsdienu interjēra dizainā un arhitektūrā. Kā viens no galvenajiem argumentiem plastmasas logu funkcionalitātei kalpo augstās skaņas un siltuma izolācijas funkcijas, taču koka logiem, kas gadsimtiem ilgi ir kalpojuši jebkurā celtnē pasaulē, mūsdienās ir pieejami ne par matu sliktāki. Arī koka logi ir pieejami dažādās formās un izmēros, tie ir tik pat funkcionāli kā PVC logi un, protams, dabai draudzīgi un ekoloģiski, pie tam, pieejami visdažādākajā krāsu klāstā.

ALUMĪNIJA LOGI KĀ RISINĀJUMS TELPU IERĪKOŠANĀ.
Arī alumīnija logi un durvis ir izvēle, kas gan nav tik populāra, taču pieprasīta klientu vidū. Šis materiāls nodrošina augstu siltuma un skaņas izolāciju. Lai arī šāda tipa alumīnija logi izskatās ļoti plāni, tie ir ļoti izturīgi, turklāt, ugunsdrošu. Alumīnija logi un durvis ir pieejami izliekti dažādās formās un lielumos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *