Kur aizņemties naudu, lai iegādātos kāroto preci internetā?

Bieži vien ir dzirdēti gadījumi, ka cilvēks ir apmeklējis vairākus interneta veikalus, atradis sev vajadzīgās preces par salīdzinoši lētām cenām un vēlas tās pēc iespējas ātrāk iegādāties, taču diemžēl šo preču iegādei pietrūkst naudas. Ko šādā situācijā darīt?

Viens variants – aizņemties naudu no draugiem vai radiniekiem (vecmammas, brālēna, māsīcas, tantes, krusttēva utt.), varbūt palūgt savam priekšniekam nelielu avansu, varbūt aizņemties no sava darba kolēģa vai skolas biedra… Tomēr nereti šāda veida aizņemšanās cilvēkos izraisa diezgan nepatīkamas izjūtas vairāku apsvērumu dēļ, piemēram, naudas atmaksa ne vienmēr var būt veiksmīga, kas var sabojāt attiecības ar cilvēku, no kura tu aizņēmies naudu.

Vēl viens piemērs – nereti tavs draugs, radinieks u.c. cilvēks, no kura tu aizņemsies naudu, gribēs zināt, kur, kāpēc un kādiem mērķiem tā tiks tērēta. Viņam taču nav jāzina, ka tu, piemēram, interneta veikalā vēlies pirkt kādu intīmpreci.

Otrs variants – aizņemties kredītu. Mūsdienās aizvien populārāki kļūst vairāki kredītu veidi – ātrie kredīti, bezprocentu kredīti, patēriņa kredīti, kredīti no 18 gadiem, kredīti ar sliktu kredītvēsturi u.c. Pats galvenais ir tas, ka teju vai nevienai kredītkompānijai neinteresēs, kur un kādiem mērķiem tu tērēsi naudu, atšķirībā no tava drauga vai radinieka.

Naudas summas, kādas iespējams saņemt no kreditoriem, mēdz būt dažādas – tā var būt dažus desmitus eiro liela, taču var sasniegt arī vairākus simtus (viss atkarīgs no tā, kāda naudas summa tev vajadzīga, lai iegādātos sevis kāroto preci).

Tā kā šobrīd pastāv salīdzinoši liels skaits kredītkompāniju, kuras piedāvā ļoti dažādus kredītu veidus, svarīgi ir izvēlēties sev vispiemērotāko kompāniju un sev vispiemērotāko kredītu. Derētu atcerēties, ka kredītu kompāniju piedāvājumos, procentu likmēs, kredīta summās, atmaksas termiņos un citās prasībās ir samērā daudz atšķirību.

Lai tev nerastos grūtības un sarežģījumi ātrā kredīta izvēlē, tad noderīgi būtu zināt, ka šobrīd ir izveidota ātro kredītu salīdzināšanas mājas lapa, kurās ir ietverta informācija par populārākajiem naudas aizdevējiem.

Vairāku kredītu saņemšana mēdz būt tikpat vienkārša kā iepirkšanās internetā – tev pat nevajadzēs iziet no savas mājas. Viss, kas tev ir vajadzīgs, lai saņemtu kredītu, ir dators, planšetdators vai arī mobilais tālrunis ar interneta pieslēgumu un arī konts kādā no Latvijas bankām. Nauda tavā kontā tiks ieskaitīta pavisam īsā laika posmā, kas ļaus iegādāties sev tīkamo preci pēc iespējas ātrāk.

Vajadzētu zināt arī to, ka pastāv iespēja tavam kredīta atteikumam, un iemesli šeit var būt visdažādākie (atkarīgs no kredīta kompānijas un kredīta veida) – tu neesi sasniedzis vajadzīgo vecumu, lai saņemtu kredītu, tev ir sabojāta kredītvēsture (taču pastāv arī kredīti ar sliktu kredītvēsturi), ja tev ir kļūda pieteikumā, ja esi norādījis nepareizus (neprecīzus) datus u.c.

Neskatoties uz to, ka lielu skaitu kredītus ir pavisam viegli aizņemties, vispirms padomā, vai spēsi veiksmīgi apmaksāt aizdevumu, jo mūsdienās svarīgi ir nesabojāt savu kredītvēsturi! Ir vairāki kreditori, kuri piedāvā kredīta atmaksas termiņa pagarināšanas vai papildināšanas iespēju, tomēr atceries, ka šis pakalpojums var izmaksāt dārgāk, tāpēc, ja tevis kārotās preces summa ir neliela, ja viņa tev nav steidzami vajadzīga un ja tava algas diena strauji tuvojas, tad varbūt ir vērts nedaudz pagaidīt un veikt pirkumu tikai tad – iespējams, ka tu šādā gadījumā būsi ieguvējs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *