Daži ieteikumi, kuri noderēs, pērkot apģērbu interneta veikalā

Cilvēki interneta veikalos iegādājas pavisam dažādas preces – mobilos telefonus, akvārijus, dažādas mēbeles, pat krāsojamās tapetes, dažādus traukus, smaržas, ziemas/vasaras riepas, sintezatorus, skaņas iekārtas u.c. lietas, kādas vien varam iedomāties. Nevar nepieminēt arī apģērbu (gan sieviešu, gan vīriešu, gan bērnu), toties apģērba izvēle, salīdzinot ar citu preču iegādi internetā, cilvēkiem var radīt dažādus liekus sarežģījumus, jo, pasūtot apģērbu internetā, to nevar uzlaikot.

Nav nekāds noslēpums, ka, iepērkoties internetā, tevis iegādātais apģērbs var tev nederēt – vai nu tas ir par mazu, vai par lielu, vai arī tavam augumam neatbilst blūzītes/ kleitas izgriezums utt.

Lai tev nerastos šādas grūtības, ieteiksim dažādus padomus, kas tev noteikti noderēs, ja iegādāsies savu kāroto kleitu, bikses, blūzi vai citu apģērba gabalu interneta veikalā.

Veic sava auguma nomērīšanu

Kā zināms, izmēru variācijas mūsdienās mēdz atšķirties – iespējams, ka tavā skapī vienai kleitai ir XS izmērs, kādai citai – S izmērs, kādai citai – M, bet vēl kādai citai varbūt ir L izmērs. Lai tu atrastu pareizo sava kārotā apģērba izmēru, nosaki savus auguma apkārtmērus.

Lai tu precīzāk veiktu sava auguma nomērīšanu, nemēģini šmaukties, piemēram, ieraut vēderu – izturies dabiski, lai pēc iespējas precīzāk vari noteikt savus apkārtmērus un lai tevis izvēlētais apģērbs tev derētu kā uzliets.

Jāpiemin, ka sievietēm ir jābūt uzmanīgām ar krūšu nomērīšanu – tā jāveic platākajā vietā. Var likties, ka krūšu nomērīšanai liela nozīme ir tikai tad, kad iegādājies apakšveļu, bet tā nepavisam nav – tai būs liela nozīme arī tad, ja iegādāsies kleitu vai blūzi.

Ir labāk, ja tava auguma nomērīšanu veic cits cilvēks – varbūt tava meita, dēls, vīrs, varbūt arī kāds profesionālis (piemēram, šuvējs), jo tādā gadījumā tavus apkārtmērus var noteikt vēl precīzāk, kas tev ļaus izvēlēties sev piemērotāko apģērbu.

Pārbaudi pārdevēja uzticamību

Pirms veic pirkumu internetā, noteikti pārbaudi pārdevēja uzticamību un iespēju preci atgriezt un saņemt atpakaļ naudu, kā arī par iespēju preci samainīt (pret citu izmēru).

Pārsvarā pārdevēja uzticamību un reitingu nosaka citi pircēji un viņu atsauksmes – ja atsauksmes nav pozitīvas un pircēji nemitīgi par kaut ko sūdzas, tad labāk meklē citu interneta veikalu.

Iesakām izpētīt arī pārdevēja sadarbību ar klientiem.

Izpēti apģērba izmēru tabulu

Kad esi veicis savu auguma nomērīšanu un kad esi atradis sev piemērotāko interneta veikalu, kurā iegādāsies preci, izpēti apģērba izmēru tabulu. Noteikti izvēlies apģērba izmēru ar saviem visatbilstošākajiem apkārtmēriem.

Ja tavi izmēri neatbilst konkrētajam apģērbam, noteikti izvēlies nedaudz lielāku apģērbu nekā mazāku, jo apģērbu, kas tev būs par lielu, varēsi nedaudz iešūt.

Kādi ir populārākie ārzemju interneta veikali, kuros iegādāties apģērbu?

Interneta veikalā TopShop ikvienam ir pieejamas aktuālākās sezonas tendences, kā arī apģērbi no iepriekšējās sezonas par salīdzinoši zemām cenām.

Interneta veikals ASOS piedāvā ļoti plašu drēbju daudzveidīgumu. Jāpiemin, ka šajā interneta veikalā regulāri notiek apģērbu izpārdošanas, kas ļaus tev iegādāties drēbes ar lielu atlaidi.

Interneta veikalā AliExpress var iegādāties ne tikai apģērbu, bet arī citas dažādas vajadzīgas preces – mobilos telefonus, bērnu rotaļlietas, datorus, mēbeles u.c.

Interneta vietnē SportsDirect iepirkties ir pavisam vienkārši, jo pati mājas lapa ir izveidota saprotama un to ir pavisam viegli izmantot. SportsDirect var iegādāties dažādas preces – apavus, peldkostīmus, somas, šortus, bikses, kleitas u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *